Bajnokok Ligája fogadás: Tippek a végső győztesre

• Lisszabonban kerül sor a Bajnokok Ligája negyed-, elő- és végső döntőjéreaug 12-25 között
  • A maradék nyolcaddöntő meccseket mindenki a saját stadionjában vívhatja
  • A Manchester City és a Bayern München a favorit a végső győzelemre
A Kép Forrása: Flickr

Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb focidrukker már nagyon várja az augusztust, amikor is végre sor kerülhet a megmaradt Bajnokok Ligája mérkőzések lejátszására. A legfrissebb hírek szerint a le nem játszott nyolcaddöntőket minden klub a saját stadionjában rendezheti és csupán a legjobb nyolc fog majd Lisszabonban játszani. Nézze át velünk most a Bajnokok Ligája fogadás szorzóit, hogy felkészülten várhassa a meccseket!

Eddig négy csapatról tudunk, akik már biztosan ott lesznek a portugál fővárosban augusztusban, az idei Bajnokok Ligája szezon negyeddöntőseiként. A Paris Saint-Germain, aki a Borussia Dortmundot legyőzve jutott ide. A Valenciát kétszer is legyőző Atalanta. A két magyar játékost is foglalkoztató RB Lipcse, aki a Tottenham ellen jutott tovább. Valamint nagy meglepetésre az Atletico Madrid, aki a címvédő Liverpoolt búcsúztatta.

A hátralévő nyolcaddöntők – Kik utaznak Lisszabonba?

A további négy párosítás a következőképp alakul: Manchester City – Real Madrid, ahol a City idegenben tudott 2-1-re nyerni a spanyolok ellen. A Bayern München a Chelseat fogadja majd kényelmes, 3 gólos előnnyel. Az olasz bajnok Juventusnak már nehezebb dolga lehet az Olympique Lyonnal szemben, hiszen 1 gólos hátrányt kell majd ledolgozniuk. Míg a Barcelona 1-1-ről folytatja majd hazai pályán a Napoli ellen.  Ezek után a negyeddöntö, elődöntő és döntő mérkőzéseire Lisszabonban kerül majd sor augusztus 12 és 23 között. Nézzük, mely csapatok a legesélyesebbek a végső győzelemre!

Bajnokok Ligája fogadás szorzók alapján a Manchester City és a Bayern München a favorit

A magyar online szerencsejáték oldalak, mint a Bet365, egyforma, 4-es szorzóval a Manchester Cityt és a Bayern Münchent tartja a legesélyesebbnek a végső győzelemre. Érdekesség, hogy még egyik csapatnak sem garantált a helye a legjobb nyolc között, ahogy fent említettük. Persze a Bayern továbbjutásához aligha férhet kétség, hiszen otthon három gólos előnnyel fogadja a Chelseat. Ráadásul a csapat újra német bajnok és kupabajnok lett közben. Úgy tűnik, mostanra teljesen összeállt a csapat a másodezőből előrelépett Hans-Dieter Flick irányítása alatt.

Bajnokok Ligája fogadás
A Manchester City Zászlaja

Idén végre megnyerheti első BL serlegét a Man City?

Ezzel szemben a Manchester Cityre még egy nehéz meccs vár a rekord BL-nyertes Real Madrid ellen. A márciusi mérkőzésen a Citynek sikerült egy gólos hátrányból fordítania és végül 2-1-re nyernie a Santiago Bernabeuban. De senki ne írja le még a Realt, ami remek formában folytatta a szünet után. Győzelmeinek meg persze a Barcelona botlásainak következtében átvette a vezetést a spanyol bajnokságban. Zinedine Zidane minden bizonnyal igyekszik alaposan felkészíteni csapatát, ahonnan viszont hiányozni fog a csapatkapitány, Sergio Ramos piros lapja után. Persze az angoloknál is lesz fontos hiányzó, hiszen Kun Aguero sérülése nem valószínű, hogy rendbejön a találkozóig. De még így is a hazaiak az esélyesek a továbbjutásra, és sokak szerint a végső győzelemre is.

A PSG idén is a top favoritok között, de vajon meddig juthatnak?

Magyar online sportfogadás oldalak szintén az esélyesek között emlegetik a francia bajnok Paris Saint-Germain csapatát. A Bet365 oldalán 6-szoros szorzóval fogadhatunk a PSG győzelmére. Neymar és társai valóban meggyőzőek voltak ebben az évben is mind a hazai, mind a nemzetközi porondon. Több mint 10 pontos előnnyel nyerték meg a korábban befejezett francia bajnokságot. Emellett a csapat ott van a július végi francia kupa- és ligakupa döntőkben is. Na és persze a BL nyolc legjobb csapata között, miután 3-2-es összesítéssel továbbjutottak a Borussia Dortmund ellen. Thomas Tuchel csapatának legnagyobb hátránya a hosszú szünet és a tétmeccsek hiánya lehet. Mivel összes ellenfelük folytatta a szezont és játékban volt legalább június végéig.

Az idei szezon eddig nem alakul túl fényesen a Barcának

Nyer-e még BL serleget Lionel Messi a Barcának?

Az FC Barcelona szintén ott van az esélyesek között, 7.00 szorzóval. Bár esélyeiket az utóbbi hetekben mutatott forma és játék nem feltétlenül támogatja. Tény azonban, hogy Lionel Messivel a csapatban nem lehet leírni a katalánokat. De a folyamatosan felröppenő hírek a csapat, a vezetőség és az edző közötti feszültségről nem túl jó előjelek. Ráadásul még előttük áll a nyolcaddöntő második mérkőzése is az SSC Napoli ellen, ami szintén nem lesz könnyű mérkőzés. Bár hazai pályán, és az idegenbeli 1-1 után mindenképp a Barca az esélyes a Nou Campban. De a végső BL győzelem már egyáltalán nem biztos, hacsak nem történik valami hatalmas formajavulás a csapatnál.

Klikkelj ide, hogy meglátogasd a bet365 oldalát és felfedezd a további szorzókat a Bajnokok Ligáján