Női kézilabda NB1 fogadás tippek: Ki nyerheti a bajnokságot?

Frissítve:2020. 07. 10.

• A 2020/21 női kézilabda nb1 szeptember 6-án indul
  • Az elmúlt szezonban nem avattak bajnokot
  • Ismét a Győri Audi ETO, a Ferencváros és a Siófok lehet a legerősebb

Kevesebb mint két hónap és indul az új női kézilabda magyar bajnokság. Mivel az idei szezonban nem hirdettek se győztest, se kiesőt, még nagyobb várakozás előzi meg az új idényt. A női kézilabda nb1 fogadás favoritja feltehetőleg ismét a Győri Audi ETO, de a Ferencváros és a Siófok is a győzelemre hajt majd.

A 2019/20-as szezon 10. fordulója után nem más állt az élen, mint a 2008 óta egy év kivételével az összes idényben bajnokként záró Győri Audi ETO. Mögötte a hagyományosan második helyen végző Ferencváros volt. Igaz a Fradi egy mérkőzéssel kevesebbet játszott a bajnokság hirtelen lezárásának idején. A két zöld-fehér csapat hosszú évek óta külön harcot vív a bajnoki címért, amibe más csapat nem nagyon tudott eddig beleszólni. Nézzük, lesz-e esélye bárkinek megváltoztani ezt a trendet a 2020/21-es idényben.

Női kézilabda NB1 fogadás favoritja ismét a Győr lehet

Bár a magyar online sportfogadás oldalak, mint például a Bet365 még nem tette közzé a női nb1 győztesére vonatkozó szorzókat, lehet azért sejteni, melyik csapat lesz majd a legesélyesebb. Hiszen a Győr olyan fölénnyel rendelkezik nemcsak hazánkban, hanem egész Európában, hogy nehéz elképzelni bármilyen más csapatot az élen. Az ötszörös Bajnokok Ligája győztes idén próbálta volna hatodszorra is megszerezni a BL trófeát, de a Nemzetközi Kézilabdaszövetség végül az idei Final Four elörlése mellett döntött.

női kézilabda nb1 fogadás
A 2007-es női kézi válogatott – A kép forrása: user:peppe / CC BY-SA via Wikimedia Commons

Így a Rába-partiak biztosan nem gyarapítják idén a trófeáik számát, ami még inkább motiválhatja őket az újabb bajnoki címre. De legfőbb esélyessé a Győrt rendkívül erős kerete teszi, melyben megtaláljuk Görbicz Anitát, a világ-és Európa bajnok francia Beatrice Edwiget és Amandine Leynaudot valamint több olimpiai bronzérmes norvég játékost is. Na meg persze a kiváló edzőt, Danyi Gábort, aki 2018 óta a Győr, és 2020 januárjától a magyar női kézilabda válogatott vezetője is.

Csapatok, akik megszorongathatják a Győrt

A Győr legnagyobb ellenfele az új szezonban is a Ferencváros lehet, aki az elmúlt négy évben mindig a második helyen végzett a bajnokságban. Elek Gábor és csapata szintén ott van Európa legjobbjai között. 2016 óta minden évben bejutottak a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé. Igaz a továbblépés onnan eddig még nem sikerült. A cél itthon mindenesetre csak a bajnoki cím lehet. Ezt a három német válogatott és a holland világbajnok Angela Malestein leigazolása is jól jelzi. Na és persze a számos kiváló magyar játékos, többek között Kovacsics Anikó, Háfra Noémi és Szucsánszki Zita is erre hajt majd.

De kitűnő formában játszott idén a Siófok is, aki otthon a Ferencvárossal döntetlent ért el. Bár a Győrtől szoros meccsen ugyan, de kikapott. A Balaton-parti csapat tavaly megnyerte a második számú nemzetközi bajnokságot, az EHF kupát.  Emellett a magyar bajnokságban a harmadik helyen végeztek. Idén már a második helyen álltak, ezért talán ők bánták a legjobban a bajnokság betörlését. Viszont az ő keretük is erősödött a nyár folyamán. Két holland világbajnok, Danick Snelder és Laura van der Heijden érkezett ugyanis a csapatba.

Meg kell még említenünk még az Érd és a Debrecen csapatát is. Hiszen mindkét vidéki csapat esélyes lehet a jó szereplésre a 2020/21-es idényben is. Bár az aranyérem azért nem reális elvárás egyik csapattól sem. A legfrissebb női kézilabda nb1 fogadás szorzók hamarosan elérhetők a legnagyobb magyar online szerencsejáték oldalakon.

Klikkelj és látogasd meg a bet365 Fogadóiroda hivatalos oldalát a további szorzókért